Pas Ronaldinhos dhe Abidalit, Barcelona emëron ambasadorë edhe këtë lojtarë (FOTO)

Juliano Belletti është ambasador i ri i klubit katalunas, Barcelona. Barcelona këtë vit ka filluar fushatën e tyre për t’i emëruar në poste të ambasadorëve disa nga legjendat dhe ish-futbollistët e saj. Fillimisht ishte Eric Abidal, i cili u emërua në postin e ambasadorin në Francë, ndërsa pas tij radha ishte e Ronaldinhos për në …

Deri javë më parë ishte lojtar i PSG-së! Sot bombardoi këtë klub me deklarata për Verratin

“Verratti është i burgosur në Paris Saint-Germain” Portieri i ri i Torino, Salvatore Sirigu, ka mbrojtur dëshirën e Marco Verratti për të lënë Paris Saint-Germain. Ai mendon se një lojtar nuk duhet të jetë kurrë i burgosur me një klub, siç po ndodh tani me Verratti italianë ndërkombëtarë. Sirigu, i cili luajti për PSG, ka …