home Barca Formacioni me i mire ne La Liga per javen e fundit. – [FOTO]

Formacioni me i mire ne La Liga per javen e fundit. – [FOTO]

Formacioni me i mire ne La Liga per javen e fundit.

Ky formacion eshte zgjedhur nga ueb-sajti Whoscored.com. Nga Barcelona jane kater lojtare: Roberto, Paulinho dhe dy sulmuesit Messi – Suarez.

Pajtoheni me kete perzgjedhje?

error: Content is protected !!