home Barca Formacioni i Barcelonës për “El Clasico” kundër Real Madridit

Formacioni i Barcelonës për “El Clasico” kundër Real Madridit

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionin e Barcelonës për ndeshjen ndaj Real Madridit në “El Clasico”.

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka bërë gati formacionin për ndeshjen ndaj Real Madridit.

Strategu i gjigantit katalan në përjashtim të ndonjë befasie, tashmë e ka gati formacionin e Barcelonës për ballafaqimin e së shtunës, shkruan “Mundo Deportivo”,.

Barcelona dhe Real Madrid takohen në Santiago Bernabeu të shtunën me fillim nga ora 13:00.

error: Content is protected !!