Fitoi çmimin e bomberit, Messi: “Fitorja kundër Real na jep epërsi për titullin”

Lionel Messi është vlerësuar sot si golashënuesi më i mirë në La Liga, për sezonin e kaluar. Sulmuesi i Barcelonës, gjatë ceremonisë së organizuar nga e përditshmja “Marca”, është përballur me një sërë argumentesh të ndryshme. “Falenderoj shokët e mi të skuadrës me të cilët dua ta ndaj këtë vlerësim. Sikurse kam thënë edhe në rastin …

Barcelona përgatit planin “B” në merkato!

Pavarësisht se ka pasur një numër të jashtëzakonshëm thashethemesh që e shohin mesfushorin e Liverpool, Philippe Coutinho si pjesë e Barcelonës në sezonin e ardhshëm, klubi katalanas ka marrë masat nëse ky transferimin dështon. Coutinho ka shprehur dëshirën për të vazhduar karrierën në “Camp Nou”, por Liverpool nuk të rezistojë, i bazuar te kontrata me …

Formacioni i Barcelonës për “El Clasico” kundër Real Madridit

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionin e Barcelonës për ndeshjen ndaj Real Madridit në “El Clasico”. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka bërë gati formacionin për ndeshjen ndaj Real Madridit. Strategu i gjigantit katalan në përjashtim të ndonjë befasie, tashmë e ka gati formacionin e Barcelonës për ballafaqimin e së shtunës, shkruan “Mundo Deportivo”,. Barcelona dhe …

Intervista e fundit e Shpetim Haj në KTV. – [VIDEO]

Shpetim Haj eshte nje djaloshur shume i dashur per publikun shqiptar, ai gjate dites se sotme ka dhen nje intervist per televisionin KTV. Ai eshte pergjigjur ne shume pytje, disa me interesante ishin Messi apo Ronaldo, Unikatil apo Noizy. KLIKOONI NE VIDEON E ME POSHTME PER TE SHIKUAR INTERVISTEN E PLOTË.